sobota, 18 grudnia 2010

Grudniowe podsumowanie

To, że nic tutaj ostatnio nie piszemy wcale nie oznacza, że nic się u nas nie dzieje. A wręcz przeciwnie! Dzieje się! I to sporo!
Zacznijmy od końca.

W miniony poniedziałek wystartowaliśmy ze sklepem stacjonarnym (mieszczącym się oczywiście na ulicy Pogodnej)! Od teraz można nas odwiedzać w każdy dzień tygodnia (w piątki nawet do 20!), robić zakupy na miejscu, odbierać zamówienia z internetu, umówić się na warsztaty indywidualne, poradzić się lub po prostu przyjść pogadać o swoim hobby. Sklepem stacjonarnym opiekuje się Magda, która swój chrzest bojowy w Stonogach przeszła podczas Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Na Festiwalu, jak co roku, wystawialiśmy wycinek z naszej oferty i prowadziliśmy kreatywne warsztaty dla mieszkańców Poznania i nie tylko. Poniżej krótka fotorelacja:

Magda i Kasia na stonogowym stoisku
Obok stoiska handlowego prawie cały czas odbywały się jakieś warsztaty
Z dużym zainteresowaniem spotkał się kurs prowadzony przez Agnieszkę: Kalendarz scrapowy z zakładką

Scrapbooking dla dzieci poprowadziła Zuzia

Warsztatom z decoupage na szklanym talerzu towarzyszyła liczna męska widownia.
Zainteresowała je technika czy uczestniczki?

Jeśli chcielibyście obejrzeć resztę wykonanych przez nas zdjęć, zapraszamy do albumu.


Jeszcze przed Festiwalem, w listopadzie, odbyły się dwie edycje warsztatów z robienia kartek bożonarodzeniowych...... oraz kolejna odsłona warsztatów z filcowania na mokro. Uczestniczki tych ostatnich ufilcowały przepiękne kwiaty, czego dowodem są poniższe zdjęcia:


A już w lutym filcować będziemy równie piękne motyle i nadal mamy na ten kurs wolne miejsca! :)

2 komentarze:

  1. Kursy na takich targach zawsze przyciągają wielu ludzi.Stoiska takie powinny być przy każdym większym bądź mniejszym wydarzeniu w mieście.Zawsze ktoś się zainteresuje i może trafi w swoją pasję.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)