sobota, 16 czerwca 2012

Stonogi.pl na 5 Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookigu w Warszawie

Jak już pewnie wiecie, wybieramy się w tym roku na 5 Ogólnopolski Zlot Scrapbookigu w Warszawie.


Z tej okazji sponsorujemy dla Was dwa konkursy, pierwszy wiąże się z udziałem w naszym blogowym wyzwaniu dotyczącym ulubionego napoju. Przypominamy, że nagroda to bon zakupowy w wysokości 100 zł!!!

Konkurs numer dwa to loteria w której może wziąć udział każdy, kto tylko pojawi się na zlocie i wrzuci do urny karteczkę (2x7 cm) ze swoim imieniem i nazwiskiem. Ufundowana przez nas nagroda ma wartość 100 zł i gwarantujemy, że spodoba się każdej scraperce! :-) Dodatkowo, dokłada się do niej UHK Gallery dorzucając dwie kolekcje pięknych papierów: Azzurro i Le Journal.

W trakcie zlotu planujemy premierę nowych tasiemek, są one po prostu prześliczne (poniżej widoczek poglądowy)! Przygotujcie się na 48 równie pięknych wzorów! Na naszym stoisku przy ich użyciu będzie można wykonać zlotowe ATC (wymiary kart wynoszą 8,9 cm x 6,4 cm).

Zachęcamy Was również do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego (www.stonogi.pl) bez ponoszenia kosztów wysyłki. Wszystkie zamówienia złożone do 27.06 (środa), przywieziemy dla Was do Warszawy (odbiór na zlocie na naszym stoisku). Przy składaniu zamówienia prosimy w komentarzu napisać "zlot Warszawa".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :)