wtorek, 11 czerwca 2013

Stonogi.pl na VI Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingu

Chyba każda scraperka i każdy scraper czekają na TEN dzień. Oczywiście mamy na myśli dzień, w którym dzieje się Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy w Warszawie (powiedzieć "odbywa się" byłoby zbyt banalne). I chyba każdy wraca stąd z nową energią, weną i głową pełną pomysłów. Tak jak my! Dzięki temu nawet kilometry dzielące Poznań i Warszawę nie są nam nie straszne!
Już drugi raz mieliśmy przyjemność być ze stonogowym stoiskiem na zlocie. W tym roku obsada stoiska składała się z Ami i zaprzyjaźnionej Zuzi. Przez cały dzień dziewczyny sprzedawały, doradzały i zagadywały. A tak prezentowało się nasze stoisko:

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom - za odwiedziny, za zakupy, za miłe słowa. Bardzo miło było Was wszystkie zobaczyć! Cieszymy się, że możemy być z Wami, a przede wszystkim, że to Wy jesteście z Nami! Dajecie nam energię.  
Ale zlot to nie tylko zakupy i plotki. Zorganizowaliśmy dla Was konkurs na scrapa 20x20 w temacie "Małe przyjemności". Otrzymane od Was prace były tak piękne, że nie było łatwo wybrać trzy najlepsze. Po gorącej dyskusji postanowiliśmy uhonorować poniższe trzy:
praca JaMajki

praca Malflu

praca Magduroki? (trochę problemów sprawia nam odczytanie nicka z tyłu pracy!!! jeśli źle odszyfrowaliśmy - prosimy autorkę o korektę i o podanie adresu bloga, celem zalinkowania!!!)

Zwyciężczyniom gratulujemy raz jeszcze!
Tak naprawdę, na gorąco (jeszcze przecież) trudno opisać wszelkie emocje. Raz jeszcze dziękujemy za odwiedziny i wszystkich, którzy nas odwiedzili raz jeszcze pozdrawiamy. A specjalne pozdrowienia ślemy do zlotowych sąsiadek ze stoiska UHK Gallery :)

... i do zobaczenia za rok!

5 komentarzy:

 1. i ja Wam Dziewczyny dziękuję z całego serca - za niespodziewane wyróżnienie, za ekspresowa wymianę bonu na towar i za Wasze uśmiechy :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również dziękuję za przemiłą obsługę, za miłe słowa i za pozostawienie koperty na pamiątkę (no nie, Malflu? :D ) :) Bardzo bardzo się cieszę i pozdrawiam Was obydwie gorąco :) Czy można wiedzieć, na którym blogu urzęduje zaprzyjaźniona Zuzia?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zuzia przede wszystkim mało urzęduje na blogu ;) ale jakby co, to jest tu:
  http://gatto-pazzo.blogspot.com/

  i gratuluję wyróżnionym!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. A przypadkiem nie wybieracie się do Wrocławia na III DLWC?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)