niedziela, 26 stycznia 2014

Journal na 2014 rok

Wiedziałam, że kiedyś mi się przydadzą stare katalogi produktów różnych firm craftowych, wiedziałam też, że zajdzie potrzeba kupna pewnego zestawu stempli :) No i proszę, oto jest!  Journal na rok 2014. Jest w nim miejsce na notatki, kalendarium kolejnych miesięcy, a dopasowane strony z katalogów świetnie zastąpiły przekładki... Całość została oczywiście zbindowana.

 

Tutaj widać jeden ze stempli z zestawu Hero Arts. Pozostałe nie załapały się tym razem na zdjęcie, niemniej jednak wszystkie są boskie, a to piórko...  po odbiciu jak żywe, musicie uwierzyć na słowo! :)
Na okładce nie mogłam się powstrzymać i użyłam pasty satynowej Daily Art - kolor perłowy, ale i pozostałe z palety 10 kolorów są świetne i pewnie jeszcze nie raz je wykorzystam.


 A tak prezentuje się całość zamknięta w pudełku.

Na koniec wspomnę tylko, że jurnal ma już swoją nową właścicielkę, której, mam nadzieję, dobrze będzie służył :)

A i zaglądajcie do nas, bo w przyszłym tygodniu czeka nas pożegnanie starego DT i powitanie nowego! Będzie się działo! :)

pozdrawiam
Ze sklepu Stonogi.pl użyłam:
Papier do scrapbookingu, Timeless: Butterlies [KC-P855] Papier do scrapbookingu, Curiosity: Intrigue [KC-P1264]  Papier do scrapbookingu, Curiosity: Extraordinary [KC-P1269] Zestaw stempli, Hero Arts Adventures In Cardmaking & Journaling Cling Stamps, My Favorite Satynowa pasta strukturalna Daily ART, Mother of Pearl, 50 ml Szablon A4 Dayka T-3045   Bindownica Bind-It-All, sprężyna 0.75" czarna   Tusz, Archival Inkpad, Jet Black

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :)