sobota, 1 lutego 2014

Pożegnalnie

Mamy już pierwszy dzień lutego i czas przedstawić nowy DT, jednak zanim to nastąpi chciałabym pożegnać dwie utalentowane projektantki, które współtworzyły tego bloga przez ostatni rok, a był to czas wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy zdecydowaliśmy o powołaniu własnego DT w takiej właśnie formie. Wiele z ich prac podziwiliście tu na blogu, ale też sporo z nich mogli podziwiać na żywo klienci naszego sklepu stacjonarnego i wierzcie mi, było z tym związanych mnóstwo zachwytów! Bardzo Wam dziękuję za każdą pracę i każdą rozmowę! Życzę powodzenia w realizacji kolejnych projektów. A teraz już oddaje głos Lid i Vairatce.

 ------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatnią pracą, jaką zrobiłam dla Stonogi.pl jest mini albumik ze stronami pomalowanymi farbą tablicową. Stronki ozdobiłam minimalnie przeróżnymi dodatkami, jak koronka, wycinanki, tekturki i kwiaty, reszta miejsca jest na zdjęcia, można też po nich pisać kredą ;)Na koniec chciałabym bardzo gorąco podziękować Kasi i zespołowi Stonogi.pl za ten rok - pracowity i twórczy, pełen niesamowitych wyzwań i miłych chwil. Cieszę się, że mogłam być częścią DT Stonogi.pl i współtworzyć to miejsce :) Z niecierpliwością będę czekać na nowy DT i nowe inspiracje :)
Pozdrawiam gorąco

-------------------------------------------------------------

Jako ostatnią inspirację przygotowałam komplet podkładek pod kubki.


Od jakiegoś czasu chodziła za mną ta prosta kolorystyka i papier print-room.


Podkładki zdobi piękna rozeta na białym tle. Boki i spód wymalowane są na czarno.


Pudełeczko na podkładki dookoła ozdabia piękny ornament od dołu podmalowany czarną farbą. Dodatkowo wewnątrz umieszczony jest podobny element jak na podkładkach. Całość została polakierowany satynowym lakierem.

Na koniec chciałam serdecznie podziękować za możliwość inspiracji w ramach DT Stonogi. Był to twórczy i pasjonujący rok, pełen wyzwań i ogromniej przyjemności tworzenia. Kasi oraz członkom DT  serdecznie dziękuję za to, iż miałam możliwość być częścią tej grupy. Wam zaś dziękuję za wszystkie miłe słowa i mam nadzieję, że udało mi się Was zachęcić do dalszej pracy :)
Życzę powodzenia nowej ekipie DT i z niecierpliwością czekam na nowe inspiracje :)

Pozdrawiam3 komentarze:

  1. Cudownie było tu z Wami! Uściski dla Was Kochane! Buziaki.

    OdpowiedzUsuń
  2. :) To był naprawdę dobry rok :) Dziękuję jeszcze raz <3

    OdpowiedzUsuń
  3. Miło było oglądać Wasze prace! Dzisiejsze również są przepiękne :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)