środa, 5 lutego 2014

Aniołkowa kartka oraz mini kursik na magnesiki.

Witajcie kochani. Dzisiaj mój pierwszy post w zespole DT Stonogi, w którym chciałam Wam zaprezentować moją walentynkową kartkę z aniołkami, oraz mini kursik na magnesowe plakietki. Do wykonania magnesowych plakietek, wykorzystałam widoczny na poniższym zdjęciu:
papier, samoprzylepne arkusze magnetyczne, Glossy Accents oraz satynowy lakier akrylowy. (Wszystkie materiały podlinkowane na dole postu).

 1. Wycinamy z papieru motyw jaki chcemy umieścić na arkuszu magnetycznym (nie musi być dokładnie wycięty) i przykładamy do jego samoprzylepnej strony. Ja użyłam papieru ale równie dobrze może to być zdjęcie, wizytówka, jeśli mamy dzieci to np. tabliczka mnożenia ;) lub jakaś inna ściąga, ...cokolwiek przyjdzie Wam do głowy.

 2. Teraz należy dokładnie wyciąć papierowy motyw wraz z przyklejonym arkuszem magnetycznym.

 3. U mnie, na serduszka naniesiony jest Glossy Accents a  kółka z różyczkami polakierowane są satynowym lakierem akrylowym.

Tak wygląda mój komplet: kartka i romantyczne magnesiki.
 

Pozdrawiam ciepło :)
http://aboku02.blogspot.com/
http://aboku02.blogspot.com/
Produkty, które wykorzystałam do pracy pochodzą ze sklepu Stonogi.pl

http://www.stonogi.pl/zestaw-pedzli-simply-brown-nylon-brush-loew-cornell-p-12342.htmlhttp://www.stonogi.pl/papier-scrapbookingu-love-story-roses-echo-park-p-10055.htmlhttp://www.stonogi.pl/samoprzylepny-arkusz-magnetyczny-promag-adhesive-magnetic-sheet-p-12343.htmlhttp://www.stonogi.pl/lakier-decoupage-satynowy-daily-p-7137.htmlhttp://www.stonogi.pl/advanced_search_result.php?keywords=Glossy+Accents&x=22&y=9http://www.stonogi.pl/pianka-dystansowa-samoprzylepna-p-1813.htmlhttp://www.stonogi.pl/nozyczki-kreatywnych-p-4051.html


5 komentarzy:

  1. już widziałam ale powiem raz jeszcze cudowna karteczka , bardzo romantyczna - trafiłaś prosto w moje serce

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna, ale bogactwo ozdób!

    OdpowiedzUsuń
  3. Wygląda cudnie i tak fajnie wykorzystałaś ten arkusz magnetyczny!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)