czwartek, 8 listopada 2018

Cicha Noc - świąteczny komplecik decoupage: pudełko i zawieszka

Zawieszka i pudełko w świątecznym stylu - spróbuj swych sił w decoupage zanim przyjdą Święta!

Komplecik z latarenką na długie i zimne zimowe wieczory


Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej... postanowiłam nie czekać do ostatniej chwili, więc już od jakiegoś czasu tworzę prezenty... wiadomym jest, że własnoręcznie zrobiony prezent jest wart o wiele wiele więcej :) A zatem dziś cudne pudełeczko decoupage wraz z zawieszką do kompletu.
Moje ulubione przecierki grają tu dużą rolę, do tego gwiazdki z pasty strukturalnej (nakładane przez szablon) i cudny efekt murowany :) Spójrzcie :)Zachęcam Was do robienia prezentów własnoręcznie, najlepiej z udziałem dzieci - to może być cudna zabawa :)
Do stworzenia cudów polecam z naszego sklepu:
- szablon Gwiazdki Daily Art
- zawieszkę ze slejki
- motyw ze świątecznej serwetki - sama sprawdź jak dużo jest wzorów i które są modne w danym roku

http://www.stonogi.pl/szablon-daily-format-stars-p-22992.htmlhttp://www.stonogi.pl/ozdoba-sklejki-okragla-duza-bombka-d578-p-24638.htmlhttp://www.stonogi.pl/farba-akrylowa-daily-dark-brown-ciemnobrazowa-p-13403.htmlhttp://www.stonogi.pl/farba-akrylowa-daily-cream-kremowa-p-4089.html


http://www.stonogi.pl/pudelko-kwadratowe-15x15-p-1007.htmlhttp://www.stonogi.pl/klej-decoupage-daily-matowy-p-3134.htmlhttp://www.stonogi.pl/pasta-gladka-fine-texture-paste-daily-p-23636.htmlhttp://www.stonogi.pl/lakier-decoupage-matowy-daily-p-2117.html Pozdrawiam serdecznie :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :)