poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Zawieszka 'domek' i Craft Meeting

Bogaty asortyment tabliczek i zawieszek z MDF'u należy do stałej oferty sklepu Stonogi.pl - stanowiąc doskonałą bazę do różnych projektów kraftowych. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać pomysł na ozdobienie jednej z nich - zawieszki "domek".
Zawieszkę pomalowałam  na biało i ozdobiłam ptasimi motywami wyciętymi z jednego z papierów ryżowych najnowszej kolekcji Stamperii. Papiery te wydrukowano w bardzo wygodnym formacie A4, co spowodowało również, że umieszczone na nich wzory nie są zbyt duże - idealne do ozdabiania przedmiotów o gabarytach naszej zawieszki.
Na dach domku nałożyłam pastę granulowaną Daily Art, którą po wyschnięciu pomalowałam farbami perłowymi. Na końcu odrobina pasty satynowej nałożonej przez szablon i już dekoracja gotowa:

I jeszcze daszek:
Korzystając z okazji, chciałabym Was również zaprosić do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego - doskonałą do tego okazją będzie trzecia edycja Craft Meeting'u, która odbędzie się w następną sobotę po świętach (26 kwietnia). Na ten dzień przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji - w tym dwie premiery, darmowe lub prawie darmowe warsztaty, rabaty, promocje i konkurs! Zresztą - przeczytajcie sami: http://www.stonogi.pl/promocje/craft_meeting_2014/craft_meeting_2014.html

Pozdrawiam serdecznie!

Ze sklepu Stonogi.pl:
Zawieszka MDF - jajko #1, domek Farba akrylowa Daily ART, 001 Biała, 120 mlPapier ryżowy A4, Violet [DFSA4036]  Pasta strukturalna granulowana Daily ART, 120 ml  Perłowa farba akrylowa Daily ART, fioletowa, 60 ml - butelkaPerłowa farba akrylowa Daily ART, purpurowa, 120 ml - butelka Klej do decoupage Daily ART, matowy, 120 mlLakier do decoupage satynowy Daily ART, 120 ml Satynowa pasta strukturalna Daily ART, Mother of Pearl, 50 mlSzpatułka romb [K3T02/S]

3 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :)