wtorek, 1 lipca 2014

Torcik dla księżniczki

Dziś nietypowo! Nie wszyscy wiedzą, że w ofercie Stamperii można znaleźć również produkty przeznaczone dla zdobienia słodyczy - barwniki spożywcze, pasty cukiernicze, foremki itp. Wszystkie te produkty Stamperia sprzedaje w ramach marki Dolcemania.
Mając pod ręką taką bazę, nie mogłam się oprzeć prośbie mojej córki o wykonanie na jej urodzinki tortu tęczowego (oryginalny przepis tutaj: http://www.mojewypieki.com/przepis/tort-teczowy-na-biszkopcie). Nasz tort ma tylko dwie warstwy, ale tak naprawdę to tylko przetarcie (wolałam przetestować przepis, żeby w wiadomym dniu nie szukać w panice cukiernika). Właściwy wielokolorowy tort zrobimy już za dwa tygodnie :)


Pozdrawiam serdecznie :)A ze sklepu Stonogi.pl wykorzystałam:4 komentarze:

  1. Chyba nie przyszłoby mi do głowy szukać w Waszym sklepie barwników spożywczych! :))) A czasem są one bardzo potrzebne i nie wiadomo skąd wziąć. Dziękuję za informację :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten torcik kusi mnie już od dawna i chyba ja również za miesiąc pokuszę się aby upiec go na 14 urodziny dla syna. Dziękuję za przypomnienie! :-) Mam nadzieję, że tort z tego przepisu smakuje tak pysznie jak wygląda.

    OdpowiedzUsuń
  3. Smakowicie wygląda, chyba muszę spróbowac;))

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)