czwartek, 11 września 2014

Ogólnopolskie Craft Party


 Serdecznie zapraszamy (i namawiamy!) do odwiedzin naszego stoiska na Ogólnopolskim Craft Party - imprezy, która mamy nadzieję, na stałe wpisze się do kalendarza poznańskich (i nie tylko) fanek decoupage, scrapbookingu i wszelkich innych form twórczości craftowej. Różnych pokus zachęcających do odwiedzin Craft Party będzie sporo (koniecznie zajrzyjcie na stronę organizatora - TUTAJ), ale i my ze swojej strony dorzucamy małe co nieco, z gorącą nadzieją, że spotkamy się w Poznaniu i to nie tylko z poznaniankami :) Impreza odbędzie się 27 września w Zespole Szkół Zawodowych nr 2, na ulicy Żniwnej 1.

Przede wszystkim zapraszamy do składania zamówień internetowych z odbiorem na osobistym właśnie podczas Craft Party. Takie zamówienia będziemy honorować rabatem w wysokości 10%, naliczanym przy odbiorze. W komentarzu prosimy tylko o dopisek: "craft party".

Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie "z Daily Art". Do wygrania zestawy produktów tej firmy, a konkurs polega na przygotowaniu dowolnej pracy z wykorzystaniem dowolnego, przynajmniej jednego produktu z szerokiego asortymentu Daily Art. Szczegóły TUTAJ.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :)