czwartek, 29 stycznia 2015

Rożana torba

Przed nami próbne posty nowych kandydatek do DT 2015, a dzisiaj post Ani - Qukulki, którą na co dzień możecie spotkać w naszym sklepie stacjonarnym. Jej posty będą ukazywać się raz w miesiącu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Za oknami powoli pojawia się coraz więcej słońca, ale to wciąż nie jest wiosna. Żyjąc wciąż nadzieją, że lada dzień stanie się naprawdę ciepło, postanowiłam przestać patrzeć na termometr, zapomnieć na chwilę o zimowej kurtce i przemycić gdzieś trochę kwiatów. Tak powstał pomysł na torbę z motywem róży.
Przez szablon nałożyłam farbę do tkanin Daily Art, która jest dość gęsta i dzięki temu dobrze się z nią pracuje na tkaninie, wykorzystałam również papier ryżowy.
Pozdrawiam Was ciepło
Qukulka

Ze sklepu Stonogi.pl użyłam:
 Torba bawełniana 40x40  Papier ryżowy do decoupage, PAU 79, Róże czerwone [Calambour]  Klej do decoupage na tkaninie Daily ART, 120 ml Farba do tkanin Daily Art, brązowa, 50 ml - WYPRZEDAŻ Farba do tkanin Daily Art, czerwona, 60 ml Konturówka Pearl Liner Daily ART, Złota

5 komentarzy:

Dziękujemy za komentarz :)