piątek, 16 października 2015

Po męsku

Nie wiem jak Wy, ale ja przy męskich kartkach miewam zagwozdkę. Trzeba powstrzymać się od niektórych ulubionych kolorów, kwiatków czy świecidełek. I dlatego to całkiem ciekawa zabawa :)
 

Tym razem skorzystałam m.in. z papierów Najlepsze Życzenia z Galerii Papieru i świetnego stempla, o którego dostępności poinformujemy Was na naszym Facebooku, jak tylko będzie Stonogach!


Nie zabrakło też chlapania i zabawy z mgiełkami, które wykorzystałam do zabarwienia gazy.


A żeby tekturowy wąs również pasował do kartki, został delikatnie wycieniowany zielonym tuszem kredowym, a następnie spryskany białą mgiełką i "polakierowany" przeźroczystą perełką w płynie.

Pozdrawiam Was ciepło i życzę udanego weekendu! Oby wyszło trochę słońca :)
Qukulka

Ze sklepu Stonogi.pl użyłam:

http://www.stonogi.pl/papier-scrapbookingu-12x12-najlepsze-zyczenia-p-17150.html http://www.stonogi.pl/papier-scrapbookingu-12x12-najlepsze-zyczenia-p-17153.html Papier do scrapbookingu, Blue Bay: Lagoon [KC-P1737] http://www.stonogi.pl/mgielka-stamperia-aquacolor-spray-blyszczaca-akwamaryna-kaq032-p-16618.html 
 http://www.stonogi.pl/puder-embossingu-super-fine-detail-white-p-13443.htmlhttp://www.stonogi.pl/mgielka-stamperia-aquacolor-spray-blyszczacy-turkusowy-kaq030-p-16617.html

 1 komentarz:

  1. świetnie poradziłaś sobie z męską kartką!!ja też mam zawsze z tym problem:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)