niedziela, 17 lipca 2016

DIY w domu z farbami Daily Art ///DIY at home with Daily Art Paints

Witajcie Kochani!
Dziś mam dla was trzy domowe projekty, nad którymi pracowałam z farbą Vintage Daily ART. Jest to farba kredowa, która świetnie nadaje się do malowania mebli, ale nie tylko;) Ponieważ, uszkodziłam staw kolanowy i musiałam siedzieć w domu, to stwierdziłąm że moge przemalować kilka rzeczy:)

Today I have for you three DIY projects, which I made when i was sitting at home with injured knee;) I couldn't do nothing, therefore I sat on the floor and slowly up-cycled few home decorations using vinatge paint by Daily ART;)

Rozpoczęłam od materiałowych pojemnikach z Ikei. Były one białego koloru, więc chciałam im dodać trochę soczystego błękitu. Nalożyłam dwie warsty faby, a następnie kolejny kolor z użyciem maski.

Firstly I have decided to paint the fabric boxed from Ikea. They were white, so I decided to add some colour to them. I put two coats of vintage paint, which is a chalk paint and then I added second colour through the stencils.


I wzięłam się również za szafkę, która była już wcześniej pomalowana na granatowy kolor. Farba Vintage Daily ART ma  kremową konsystencję, której dwie warstwy świetnie pokryją niedoskonałości powierzchni. Po wyschnięciu farby, przetarłam rogi, by nadać szafeczce, vintagowy wygląd;)

Then I decided to up-cycle my old chest of drawers which was previously painted in indigo blue. I put two coats of this stunning Biscay Bay colour and then I used sand paper to distress the edges.


 I jeszcze mała dekoracja do kuchni- stojak na noże. Tło pomalowane fabą vinatge oraz farbami akrylowymi Daily ART i oczywiście tekturki ze Scrapińca;)

And small decoration for the kitchen:) Painted with the same vintage paint and also acrylic paints by daily ART. I also added my favourite chipboards by Scrapiniec;)Użyłam następujących produktów:
I used following products:Zachęcam do domowych przeróbek:)
I encourage you to do some DIY at home:)
xx
Sylwia3 komentarze:

  1. Piękny błękitny kolor tej farby i fajne przeróbki . Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie widzę żadnego bloku na noże... toż to jakiś taki wesoły obrazek... :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)