poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Trybikowo

Lubicie tworzyć nieszablonowo? Łączyć preparaty, które teoretycznie nie powinny iść razem w parze? Ja to uwielbiam! Tym razem wybór padł na farby kredowe + brokat! Twórcze szaleństwo bez ograniczeń. 


Do zrobienia tła wykorzystałam dwie farby kredowe Vintage - kolor Biscay Bay oraz Charcoal Black oraz świetną maskę Daily Art - Gears 1.
W dalszym etapie w ruch poszły brokaty Daily Art - fantastycznie delikatne i sypkie. W palecie nie zabrakło moich ulubionych kolorów - brokat brąz oraz miedź. Brokat przykleiłam na klej do złoceń. W twórczym szale postarzyłam i poprzecierałam całość, upiększyłam dekorami - trybikami tekturkami. Pismo oraz strzałka to stemple.
Tarczę zegarową wykonałam z masy odciskając wzór w foremce silikonowej. Zabawę z farbami kredowymi oraz brokatami uważam za udaną :P Natchnęła mnie do kolejnego mixmediowego projektu.Zapraszam Wszystkich do szaleństw mixmediowych!
Pozdrawiam
Ania Korszewska
Do projektu wykorzystałam:
http://www.stonogi.pl/klej-zlocen-daily-p-4983.htmlhttp://www.stonogi.pl/brokat-sypki-daily-braz-p-21584.htmlhttp://www.stonogi.pl/brokat-sypki-daily-mied%C3%82%C5%BA-p-21582.html
www.stonogi.pl/maska-daily-145x200-gears-p-21574.htmlhttp://www.stonogi.pl/farba-kredowa-vintage-zatoka-biskajska-daily-p-16311.htmlhttp://www.stonogi.pl/farba-kredowa-vintage-grafitowa-daily-p-16313.htmlhttp://www.stonogi.pl/bitum-daily-p-13656.html


1 komentarz:

  1. Świetna praca, lekka i letnia. Kojarzy mi się z lekko pordzewiałym płótnem leżakowym :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)