wtorek, 1 października 2019

Przerażająco uroczy komplet

Witajcie!

Pierwszy dzień Października, a za oknem niezbyt przyjemna jesień. Ale nie ma co rozpaczać gdy można zrelaksować się tworząć coś małego, ale jakże pociesznego :D


Dzisiaj przychodzę do was z czymś zupełnie innym niż zazwyczaj. Do zrobienia tych maluszków zainspirował mnie przeuroczy papier od American Crafts z motywami na Halloween. Wpadłam więc na pomysł aby jednym arkuszem ozdobić dwie małe prace i tak też zrobiłam. Ale czym one właściwie są?

Pierwsza część kompletu to mini notesik z wyrywanymi karteczkami zamknięty w twardej okładce. Bazę stworzyłam z beermaty, którą obkleiłam pomarańczowym kartonem Bazzill Pumpkin Patch. W środku po prawej stronie przykleiłam bloczek z karteczkami, a po lewej stronie kartę z kalendarzykiem na październik, którą wycięłam z arkusza. Notesik zamykany jest na wstążeczkę.


Druga część to mini album harmonijkowy w twardej okładce, która również została zrobiona przy pomocy beermaty i kartonu Bazzill Raven. Do stworzenia harmonijki użyłam papieru wizytówkowego, a poszczególne części skleiłam tak, aby każda karta miała kieszonkę na tagi lub inne drobiazgi. Myślę, że będzie to idealny albumik na małe zdjęcia z imprezy Halloween'owej.


Obydwa projekty są dosyć minimalistyczne, ale mają swój urok. Jeżeli chodzi o ich wymiary to mają one 9x11,5 cm więc idealnie zmieszczą się np. do torebki, a jeśli w waszej okolicy są dzieci, które lubią polować tej nocy na cukierki to może taki mały upominek będzie ciekawą alternatywą dla słodkości? :)


Do wykonania projektu użyłam:

https://www.stonogi.pl/scrapbooking/19028-papier-do-scrapbookingu-hey-pumpkin-treats-please-crate-paper.htmlhttps://www.stonogi.pl/scrapbooking/2686-baza-beermat-1-mm-15x15-cm.htmlhttps://www.stonogi.pl/scrapbooking/9113-karton-do-scrapbookingu-bazzill-cardstock-12x12-raven-canvas.htmlhttps://www.stonogi.pl/scrapbooking/9146-karton-do-scrapbookingu-bazzill-cardstock-12x12-pumpkin-patch-grass-cloth.htmlhttps://www.stonogi.pl/scrapbooking/2022-dwustronna-tasma-klejaca-15-cm-x-10-m-gsta-014-.htmlhttps://www.stonogi.pl/montaz-klejenie/18662-tasma-klejaca-dwustronna-12-mm-x-5-m-dovecraft-dcbs43.html


Pozdrawiam i życzę wam miłego dnia! :)


1 komentarz:

  1. Dobra robota! Podoba mi się zwłaszcza minialbum harmonijkowy - przemawiają do mnie forma i ciekawe kontrasty kolorystyczne.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)