poniedziałek, 13 stycznia 2020

Pudełko na dzień Babci

Witajcie!

Nowy rok czyli nowe inspiracje! Moją pierwszą w tym roku będzie pudełeczko stworzone na zbliżający się wielkimi krokami dzień Babci!


Jako bazę użyłam urocze pudełko z MDF w kształcie serca, a następnie przemalowałam je farbą kredową zarówno na zewnątrz jak i w środku. Nie gruntowałam go białym gesso, ponieważ farby kredowe mają bardzo ładną przyczepność i chciałam zachować bardziej przygaszony kolor.


Do ozdobienia pudełeczka użyłam pięknej kolekcji Love letters od Mintay Papers. Na górze pudełka stworzyłam kompozycję używając elementów z arkusza dodatków, naklejając je na siebie warstwowo, aby nadać pracy trochę dynamiki. Po prawej stronie znajduje się tekturowe serce z napisem "Dla kochanej babci" od Wycinanki. Napis oraz niektóre elementy kompozycji pokryłam przeżroczystymi perełkami w płynie, a potem dodałam kilka w kolorze perłowym białym.

Brzegi pokrywki okleiłam samoprzylepną koronką w zbliżonym do całości kolorze, natomiast środek wykończyłam samoprzylepnymi perełkami.W pudełeczku ze spokojem zmieszczą się czekoladki, mały perfumik albo kosmetyk wybrany specjalnie dla Waszej kochanej Babuni :) Oczywiście na tej samej bazie możecie wykonać również pudełko dla Dziadka! Gorąco zachęcam was do zrobienia upominku własnoręcznie, ponieważ jest on niepowtarzalny i zawsze wywołuje duże uśmiechy na twarzach obdarowanych~ 

Do wykonania projektu użyłam:


https://www.stonogi.pl/przedmioty-do-ozdabiania/3560-pudelko-z-mdf-serce-pelne-125-cm.htmlhttps://www.stonogi.pl/artykuly-plastyczne/12664-farba-kredowa-vintage-395-desert-rose-lososiowa-50-ml-daily-art-.htmlhttps://www.stonogi.pl/mintay-papers/19340-zestaw-papierow-do-scrapbookingu-6x6-love-letters-mintay-papers.htmlhttps://www.stonogi.pl/mintay-papers/19339-papier-do-scrapbookingu-12x12-love-letters-09-arkusz-dodatkow-mintay-papers.htmlhttps://www.stonogi.pl/napisy/19449-elementy-tekturowe-wycinanka-for-someone-special-serca-na-dzien-babci-i-dziadka-wz-1.htmlhttps://www.stonogi.pl/artykuly-pasmanteryjne/18554-koronka-bawelniana-samoprzylepna-18-m-rozowa-dpta-020.htmlhttps://www.stonogi.pl/sztuczne-krysztalki-i-perelki/18555-perelki-samoprzylepne-economy-opalescent-white-4-mm-440-szt-grpe-022-.htmlhttps://www.stonogi.pl/perelki-w-plynie/12487-perelki-w-plynie-daily-art-pearl-white-perlowe-biale-25-ml.htmlhttps://www.stonogi.pl/perelki-w-plynie/12503-perelki-w-plynie-daily-art-transparent-przezroczyste-25-ml.html

Pozdrawiam i życzę miłego dnia


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękujemy za komentarz :)