poniedziałek, 31 grudnia 2012

Podsumowanie roku 2012

Śmiało mogę powiedzieć że rok 2012 dla Stonogi.pl był rokiem przełomowym. Dzisiaj krótkie podsumowanie i przegląd tych wydarzeń, które uznaliśmy za najważniejsze dla nas. W marcu przenieśliśmy się do większego lokalu z osobnym pomieszczeniem warsztatowym i jak na razie absolutnie tego nie żałujemy :)21 kwietnia urządziliśmy parapetówkę z bezpłatnymi warsztatami, w których tłumnie wzięliście udział dodając nam tym otuchy i energii do dalszych działań.  Dziękujemy!W roku 2012 wprowadziliśmy do naszej oferty wiele nowych produktów, przeszkoliliśmy setki osób na naszych kursach zarówno w pracowni jak i na zamówienie. W trakcie weekendów majowych w Kórnickim Arboretum przeprowadziliśmy 5 warsztatów, w których w sumie wzięło udział ponad 100 osób!

26 maja po raz pierwszy zorganizowaliśmy Dzień Matki i Córki. I najwspanialsze było to, ze uczestniczkami były zarówno małe dziewczynki, kobiety w średnim wieku jak i emerytki :) Myślę, że impreza ta na stałe wejdzie do harmonogramu naszych zajęć! :)

W czerwcu po raz pierwszy wzięliśmy udział w Zlocie Scrapbookingowym w Warszawie.

W trakcie wakacji zorganizowaliśmy tygodniową Letnią Akademię Craftową.

Październikowy Babski Weekend Decoupage w Lądzie również odbył się przy komplecie uczestniczek!

Jesień i sezon przedświąteczny tradycyjnie były baaardzo pracowite, mnóstwo klientów w sklepie stacjonarnym i góry paczek. Zostaliśmy też zaproszeni do programu telewizyjnego Studio35 emitowanego przez poznański oddział TVP.

Początek grudnia to obowiązkowo Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, w którym wzięliśmy udział już po raz piąty! Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a komplety uczestników zanotowaliśmy na prawie wszystkie nasze warsztaty. Filmik z tego wydarzenia, można obejrzeć tutaj.

W 2012 roku staraliśmy się być aktywni na wielu jeszcze innych polach, czego efektem były m.in. artykuły na portalu Codzienny Poznań, posty na blogu z kursami krok po kroku, wyzwania, rozdawnictwo nagród w multi-candy, program Kreatywna Szkoła (informacje na stronie warsztatowej: http://www.warsztaty.stonogi.pl/ ), udział w akcji "Poznań za pół ceny"...

Snujemy już plany na kolejny rok, ale o tym  napiszę osobnego posta :)
I wydarzyło się jeszcze coś, czego nie da się pokazać, ani właściwie opisać. To spotkania  i rozmowy z Wami, serdeczności i uśmiechy... jestem za to bardzo wdzięczna i proszę o więcej w 2013.

Życzę wszystkim możliwości rozwoju swoich zainteresowań w 2013 roku i  wiele pomyślności! Bądźcie również z nami!

 

pozdrawiam serdecznie,
Kasia
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :)