środa, 6 lutego 2013

Kieszonkowy notesik z sercem...

Witam wszystkich bardzo serdecznie. 

Mam na imię Małgorzata w świecie blogowym tworzę pod nickiem- Peninia. Jestem pasjonatką sztuki, zwłaszcza malarstwa, grafiki i projektowania.Uwielbiam podróże, miejsca z duszą i klimatem.
 Moja przygoda z scrapbookingiem rozpoczęła się w 2009 roku. 
Lubię tworzyć zwłaszcza -notesy, kartki oraz małe formy ( ATC, mini albumy,tagi ,MOO,Inchies itp) Staram się dużo eksperymentować i próbować sił w nowych technikach. W każdej z moich prac zamykam magiczną cząstkę siebie...swoich przeżyć i myśli.
Uwielbiam gdy w pracach znajduje się z dużo warstw papieru, przeszycia, przetarcia, przedarcia,koronki i kwiaty. 
Jakiś czas temu do mojej pasji tworzenia z papieru dołączyło jeszcze szycie. Szyję ozdoby do domów, zawieszki, anioły, kotki itp. Łączę papier i tkaniny,dodatkowo również maluję. 
"To właśnie dzięki tworzeniu mam swój mały słodki kawałek nieba..." 
 Tworzeni,malowanie i projektowanie to moja pasja, pasja która stała się również moją przygodą i cząstką mojego życia,wciągnęła mnie na całego, tak że każdą wolną chwilę poświęcam na twórcze działanie."

Jest mi niezmiernie miło, wstąpić w szeregi DT Stonogi...mam nadzieję, ze razem będziemy się dobrze bawić a moje prace będą Was inspirować i zachęcać do tworzenia.

Luty to miesiąc pełne miłości i kojarzący się oczywiście ze świętem zakochanych -moja praca również będzie w tym uroczym klimacie. Wykonałam niewielki kieszonkowy notesik z sercem, w którym to można zapisywać same cudowne chwile i wspomnienia -a wszystko płynące prosto z serca...
A może i Wy wykonacie swój malutki miłosny notesik ?


Produkty:

:  Papier do scrapbookingu, Kraft Reflections, Glimpse Of Paris [G45]    Papier do scrapbookingu, Brown Sugar, Peanut Butter    Papier do scrapbookingu, My Dear Watson, MotywSamoprzylepne perły dekoracyjne biało - różowe AP100 [Dalprint]   Klej Magic - tuba 45 g

Serdecznie pozdrawiam-Peninia*

7 komentarzy:

 1. Małgosiu cudny notesik zrobiłaś:)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny notesik i do tego w moich kolorach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny notesik :) bardzo romantyczny.

  OdpowiedzUsuń
 4. notesik super, pozdrawiam Małgosiu

  OdpowiedzUsuń
 5. Od pierwszego spojrzenia wiedziałam, że to Twoja praca :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)