niedziela, 3 lutego 2013

Walentynkowa kartka


Witam,

Mam przyjemność rozpocząć pracę naszego DT, ale nim to zrobię najpierw kilka słów o mnie.

Mam na imię Lidia, zaś w świecie wirtualnym występuję pod nickiem lid.
Od wielu lat zgłębiam tajniki kolejnych technik rękodzielniczych, choć w rzeczywistości już od dziecka robiłam na drutach, trochę haftowałam, coś tam kleiłam. Prawdziwą przygodę rozpoczęłam wiele lat temu od witrażu, potem przyszedł czas na filcowanie, decoupage, frywolitkę, technikę pergaminową, koraliki a w zeszłym roku doszły też pierwsze kroki w zabawie z kolorowym papierem, co też bardzo mi się spodobało.
Hobby jest dla mnie odskocznią, pozwala mi oderwać się od problemów dnia codziennego. Lubię tworzyć i prowadzić zajęcia, wzbudzać zainteresowanie i ciekawość w poznawanych technikach.
Bardzo mi miło, że zasiliłam szeregi DT Stonogi. Będę starała się Was inspirować głównie w zakresie decoupage, techniki pergaminowej oraz filcowania. Mam nadzieję, że uda mi się zainspirować Was do pracy i do wspólnej zabawy :)

Na pierwszą inspirację wybrałam technikę pergaminową. Zbliżające się Walentynki zachęcają do okazania uczuć bliskim. Prostota pergaminu pozwala wyrazić wiele treści, i mam nadzieję, że udało mi się to zawrzeć w mojej kartce :)Ciepło pozdrawiam :)
Do nabycia w e-sklepie są:
 
   


5 komentarzy:

 1. Śliczna - lubię takie proste prace bez nadmiernych zdobień. Serce samo jest ogromną ozdobą.

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne i delikatne serce!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Koronkowa robota! Podziwiam, bo dla mnie to "czarna magia"... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo za miłe komentarze :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)