środa, 12 marca 2014

Ocynkowa metamorfoza

Podczytywaczki bloga wiedzą, że długo walczyłam z tym wiaderkiem. To jest trzecia wersja i musiała być już z pastą, aby wyrównać powierzchnię, z której wcale nie tak łatwo chciały się zmyć pozostałości po wcześniejszych podejściach. Użyłam tutaj pasty antycznej Daily Art, która w porównaniu do zwykłej pasty strukturalnej jest bardziej elastyczna i przy dobrym podsuszeniu delikatnie pęka. Dolną część wiaderka pokryłam pastą "efekt metalu". Mam nadzieję, że efekt końcowy Wam sie spodoba. Dzięki różnym pastom wiaderko stało się stabilniejsze, a serwetka idealnie wtopiła się w tło dzięki użyciu zielonej patyny.

 I jeszcze trochę bliżej:

pozdrawiam serdecznie
Ze sklepu Stonogi.pl:
Serwetka - Białe róże, mini Pasta strukturalna antyczna Daily ART, 100 ml. Farba akrylowa Daily ART, 015 Kremowa, 120 ml    Ocynk - Wiaderko z rączką metalowąPasta \'Efekt metalu\' [KE18MGL], brokat, 100 ml Farba akrylowa Daily ART, 008 Kość słoniowa, 50 ml Klej do decoupage Daily ART, błyszczący, 120 ml   Lakier do decoupage satynowy Daily ART, 120 ml

7 komentarzy:

 1. Efekt jest wyśmienity i jak to często bywa aby dojśc do celu trzeba się troszeczkę napracowac :D
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Warto było poddać je kolejnej przemianie bo wyszło świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I mnie się bardzo podoba, zwłaszcza faktura tła:)

  OdpowiedzUsuń
 4. super.. bardzo mi się to podoba ! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest przepiękne...ach podziwiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do mnie - na przydasiowe candy - http://lesia-rekodzielo.blogspot.com
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Niezmiernie ciekawe miejsce i fajnie czyta się twoje wpisy :) Oczekuję na dodatkowe oraz zapraszam do mnie na moją strone internetową - prawdopodobnie jeszcze nie raz do Ciebie wejde przeczytać twoje teksty ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)