piątek, 28 października 2016

Zimowy karnecik

Czas pomyśleć o dodatkach do prezentów świątecznych. Taki mały gadżet na pewno ucieszy oko. W ramach inspiracji przygotowałam klimatyczny karnet lub jak kto woli tag. I to całkiem spory ten "karnecik" :) Bazą jest drewniana zawieszka o wymiarach 17x8cm. Pracy niewiele, a efekt końcowy całkiem sympatyczny.


Wystarczy papier lub serwetka z dowolnym zimowym widoczkiem. Nakleiłam obrazek na karnet i podkreśliłam sztucznym śniegiem drzewka i drogę. Dodatkowo za pomocą pasty śniegowej zrobiłam śliczną śnieżynkę. Wystarczy "śnieżynkowy" szablon, szpatułka i śniegowa gwiazdka już jest gotowa.


U góry deseczki nakleiłam nierówno wytargany kawałek papieru ze starej książki oraz fragment papieru do scrapów z napisem post card. Obu skrawkom postrzępiłam brzegi, przybrudziłam pastą śniegową oraz bitum. Na koniec dodałam dwa małe drobiazgi: gwiazdkę i piórko, które pomalowałam dla kontrastu czerwoną farbą.
Wystarczy zawiązać ozdobny sznureczek lub tasiemkę i karnet jest gotowy. Ten tag jest na tyle duży, że na odwrocie można jeszcze umieścić życzenia świąteczne.
Pozdrawiam serdecznie
Ania Korszewska

Do projektu wykorzystałam:

http://www.stonogi.pl/maska-szablon-clear-scraps-stencils-holly-christmas-bulbs-p-19279.htmlhttp://www.stonogi.pl/szpatulka-metalowa-daily-p-19534.htmlhttp://www.stonogi.pl/snieg-pascie-pasta-sniegowa-daily-p-19687.htmlhttp://www.stonogi.pl/drewniana-zawieszka-16x8-p-17939.htmlhttp://www.stonogi.pl/bitum-daily-p-13655.html

1 komentarz:

  1. Ślicznie ośnieżony obrazek:) Lubię te Twoje widoczki, potrafisz je tak zaczarować, jakby właśnie świat się zatrzymał w tej jednej chwili i uwiecznił ją na obrazku:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)