poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Bajkowy domek


Zbudowałam własny domek! Od samych fundamentów :D A to wszystko dzięki nowemu produktowi Daily Art. To herbaciarka domek do samodzielnego montażu czyli to co "tygryski handmejdu" lubią najbardziej - praca od samych podstaw :)


Wybrałam najprostszą wersję domku, bez wyciętych okienek, ponieważ postanowiłam ozdobić go sama. I tu kolejny nowy produkt Daily Art, który najbardziej mnie urzekł. Dekory w kształcie małych rameczek - są cudowne! Można wykorzystać je w każdej, twórczej technice. U mnie znalazły zastosowanie jako kolorowe okna.


Domek składa się bardzo prosto, wszystkie części skleiłam z pomocą medium żelowego. Przed sklejeniem można pomalować wewnętrzne ścianki, aby po zdjęciu daszku wnętrze cieszyło nas kolorem. Dla ułatwienia montażu Daily Art przygotowało filmik instruktażowy.


Gdy domek już stał solidnie na fundamentach zabezpieczyłam całość podkładem. Dalszy krok to już moje ulubione 'mazanie' farbami :P Wybrałam tylko 3 kolory: farbę akrylową Karminową, Szafran oraz farbę kredową 'Vintage' w kolorze Biscay Bay/zatoka biskajska Do postarzania, przetarć i ciemnych akcentów wykorzystałam bitum. Malowałam, przecierałam, kropkowałam aż domek nabrał charakterku.Największa zabawa była przy malowaniu rameczek-okienek. Z resztek hdf-u, który został po wyjęciu ścianek domku zrobiłam mini parapet oraz balkonik. Płotek to wycinanka tekturowa. Wokół płotku oraz w oknach 'kwitną kwiaty' z mchu chrobotka. Całość zabezpieczyłam lakierem matowym.
Przyznam, że zabawę miałam znakomitą przy tym projekcie. Dodaję duuużo zdjęć, ale tyle tu się dzieje, że nie sposób uchwycić wszystkiego w paru fotkach. Mam nadzieję, że ten projekt zainspiruje Was i stworzycie własne, bajkowe chatki.

Pozdrawiam serdecznie
Ania KorszewskaDo zrobienia projektu wykorzystałam:

http://www.stonogi.pl/farba-akrylowa-daily-szafran-p-12481.htmlhttp://www.stonogi.pl/farba-akrylowa-daily-karminowa-p-12474.htmlhttp://www.stonogi.pl/farba-kredowa-vintage-zatoka-biskajska-daily-p-16311.html
http://www.stonogi.pl/dekory-daily-ramki-p-21204.htmlhttp://www.stonogi.pl/herbaciarka-domek-daily-p-21292.htmlhttp://www.stonogi.pl/dekory-daily-ramki-p-21203.html
http://www.stonogi.pl/podklad-bialy-daily-p-2293.htmlhttp://www.stonogi.pl/lakier-decoupage-matowy-daily-p-12955.htmlhttp://www.stonogi.pl/bitum-daily-p-13656.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :)