środa, 2 maja 2018

Pozytywne lamy

Witajcie!
W dzisiejszym poście powieje trochę latem i egzotyką, a wszystko to za sprawą pozytywnej kartki z przeuroczymi lamami w roli głównej ;)


Do jej wykorzystania użyłam dwóch papierów z kolekcji Paprika od PhotoPlay - dla mnie była to miłość od pierwszego spojrzenia dlatego musiałam coś z nich stworzyć. No i tak właśnie powstała owa kartka. Ma ona kilka warst co dodaje jej przestrzenności. Do całej kompozycji dodałam tekturki ze scrapińca z kolekcji Mehendi, które wyembossowałam na gorąco używając złotego pudru. 


 
Pozytywna sentecja, którą widzicie na dole kartki została wycięta z papieru z innej kolekcji PhotoPlay, ale idealnie zgrał się on z kolorami Papriki. Jeśli lubicie dodawać do swoich prac trochę pozytywnego przekazu to jak najbardziej polecam wam ten papier, ponieważ jak widzicie jest on przepełniony przeróżnymi hasłami.


Mam nadzieję, że para pozytywnych lam poprawiła wam trochę nastroje i zainspirowała do twórczych działań! :D

Do wykonania projektu użyłam:


http://www.stonogi.pl/papier-scrapbookingu-12x12-photo-play-paprika-love-life-p-23680.html http://www.stonogi.pl/papier-scrapbookingu-12x12-photo-play-paprika-p-23681.html  http://www.stonogi.pl/papier-scrapbookingu-12x12-photo-play-spread-your-wings-encourage-p-23682.html
http://www.stonogi.pl/zestaw-elementow-tekturowych-mehendi-rosette-4274-scrapiniec-p-19516.html http://www.stonogi.pl/elementy-tekturowe-mehendi-laces-koronki-scrapiniec-4272-p-19813.html http://www.stonogi.pl/puder-embossingu-super-fine-detail-gold-p-4783.html
 
 Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :D
1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :)