środa, 21 października 2020

Jesienna tabliczka

 Witajcie!

Dzisiaj kolejny post w jesiennym klimacie i kolejna ozdóbka do domu, pracy, a może nawet pracowni. Tym razem padło na tabliczkę.

Jako bazę użyłam drewnianą tabliczkę, którą przemalowałam bejcą. Tak samo postąpiłam z ramką w krztałcie polaroidu. Przybrudziłam ją delikatnie pastami satynowymi w kolorach amber i nephrite, aby nadać troszkę leśnego klimatu.

Następnie jako tło pod kompozycję wykorzystałam papiery z kolekcji Ginger Girl, które ozdobnie przewiązałam cienkim sznurkiem jutowym. Tak przygotowaną bazę pochlapałam farbą w kolorze kremowym. 

Do wypełnienia polaroidu wykorzystałam tagi z bardzo jesiennymi grafikami. Jeden podkleiłam pod polaroid, a drugi na ramkę dzięki czemu uzyskałam przestrzenny efekt. Tradycyjnie już pod kompozycję dodałam troszkę sizalu i mchu chrobotka. Do tego odrobina blasku w postaci brokatu i cekinów, wstążka vintage i kilka czarnych perełek i praca gotowa!

Poniżej podsyłam Wam link do zapisu z transmisji na żywo podczas, której krok po kroku pokazałam w jaki sposób wykonać ową zawieszkę :)

 [-> KURS KROK PO KROKU <-]

Do wykonania projektu użyłam:

 


Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

 

1 komentarz:

  1. Bardzo ładna, drewniana tabliczka :) Myślę, że taka świąteczna też byłaby doskonałą dekoracją do mieszkania

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)