poniedziałek, 12 października 2020

Jesienne magnesy

 Witajcie!

Dzisiaj przychodzę do Was z czymś bardzo prostym i szybkim do zrobienia, a wnoszącym trochę klimatu do mieszkania. Chodzi o jesienne magnesiki :)

Jako bazę użyłam naturalne plastry brzozy, nie malowałam, ani nie lakierowałam ich przed resztą pracy ponieważ chciałam żeby utrzymały jak najbardziej naturalny wygląd dlatego jedynie delikatnie pochlapałam je czarną mgiełką.

Kompozycję zbudowałam z elementów wyciętych z arkusza dodatków do kolekcji P13 - Four Seasons: Autumn. Listki posłużyły mi za tło dla przeuroczej wiewiórki oraz sowy. Starałam się naklejać je warstwowo, podnosząc niektóre elementy na dystansie i przeplatając warstwy odrobiną sizalu.

Gdy kompozycja była już gotowa podkleiłam pod zwierzątka trochę mchu chrobotka i przeciągnęłam takie elementy jak oczy, nos, dziób czy nerwy listków przeźroczystymi perełkami w płynie.

Na koniec, gdy cała praca była już sucha i wszystkie elementy dobrze się trzymały podkleiłam każdy plasterek dwoma magnesami neodymowymi. Magnesy są niesamowicie mocne, dlatego dwa bez żadnego problemu trzymają drewienko na powierzchni do, której je przytwierdzimy.

Projekt jest bardzo prosty i szybki w wykonaniu, a naprawdę prezentuje się pięknie w domu nadając odpowiedni jesienny klimat, dlatego bardzo serdecznie zapraszam Was do zrobienia własnych!

 

Do wykonania projektu użyłam:Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :)


1 komentarz:

  1. Rzeczywiście, bardzo klimatyczne te dekoracje. Wnoszą, chociaż jesienny, ale ciepły klimat.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)