niedziela, 16 grudnia 2012

Wyzwanie #9 - coś świątecznego - WYNIKI

Dłuuuugo to trwało, bardzo długo (i bardzo przepraszamy za opóźnienie), ale data zakończenia wyzwania zbiegła się naprawdę z bardzo gorącym okresem w naszej działalności. Najpierw braliśmy udział w Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych (na naszym facebook'owym fanpagu możecie zobaczyć dwie relacje filmowe i galerię zdjęć z tego wydarzenia), a obecnie jeszcze jesteśmy w trakcie przedświątecznego weekendu handlowego (poznanianki zapraszamy również dziś na Grunwaldzką, sklep będzie otwarty do godziny 14).

Wracając do meritum i nie przedłużając już więcej: poziom uczestniczek wyzwania był bardzo wysoki, a prac bardzo dużo, co oznacza, ze wybór, którego musieliśmy dokonać był bardzo, ale to bardzo trudny. Po burzliwych obradach podjęliśmy decyzję o przyznaniu głównej nagrody Zielonej Krówce i jej bombkom: http://zielonakrowka.blogspot.com/2012/12/bombki-wyspianskiego.html

 
Nagrodą jest 50 zł na zakupy w naszym sklepie. Przy składaniu zamówienia prosimy o dopisek "wyzwanie #9 - nagroda główna". W miarę możliwości postaramy się, aby paczka doszła jeszcze na Święta :)

Jednocześnie postanowiliśmy przyznać dwie dodatkowe nagrody premiowane 10%-owym rabatem na zakupy w sklepie Stonogi.pl. Otrzymują je:
Pasje Renaty: http://pasjerenaty.blogspot.com/2012/11/bombka-bulionowa.html


i Moje Niezapominajki: http://moje-niezapominajki.blogspot.com/2012/11/akcja-reakcja.html


Przy składaniu zamówień prosimy o dopisek "wyzwanie #9 - wyróżnienie honorowe"

Wszystkie nagrodzone osoby mają prawo do zamieszczenia u siebie poniższego banerka, informującego o przyznanym wyróżnieniu:


Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestniczkom gratulujemy przepięknych prac i dziękujemy za udział! :)

4 komentarze:

 1. Oh! Dziękuję :) Właśnie wykonałam bieg zwycięscy chwaląc się wygraną wszystkim w domu, a Wam ogromnie dziękuję za docenienie mojej pracy.
  Cudownie jestem szczęśliwa^^.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwyciężczyni a Wam za wyróżnienie mojej pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja serdecznie gratuluję zwyciężczyni oraz dziękuję za wyróżnienie, szczególnie, że to jedne z pierwszych moich kartek :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)