piątek, 9 grudnia 2016

Pierwszy prezent pod choinką


Prezent malutki, ale za to choinka ciut większa. Planowałam zrobić projekt w tradycyjnych, świątecznych kolorach jednak moja miłość do past satynowych znowu wzięła górę. Pasta satynowa jaspis, onyx, szary agat i malachit - jestem od nich w pełni uzależniona :)
Choinkę zagruntowałam i naniosłam wzór od szablonu za pomocą pasty śniegowej Daily Art! Polecam tą pastę nie tylko do śnieżenia prac zimowych. Jest świetna również do szablonów, idealnie się rozprowadza i zostawia dodatkowy efekt porowatości. Następnie pomalowałam całość ulubionymi pastami satynowymi. Mieszałam kolory, które wyżej wymieniłam. To już czysta zabawa - kolory świetnie łączą się ze sobą, przechodzą jeden w drugi dając niesamowite efekty. Dodatkowo wzór od szablonu podkreśliłam za pomocą bitum oraz farby turkusowej.
Do dekoracji choinki wykorzystałam również wycinanki z tektury, gazę oraz cienki drucik. Dodatki obficie pokryte są pastami brokatowymi i pięknie błyszczą w promieniach światła.
I ten malutki prezencik.................zdradzę Wam w sekrecie........."ukradłam" synowi małego, drewnianego klocka ;) i pomalowałam pastami. Ale cicho, sza! Może nie zauważy, że brakuje jednej sztuki.

Pozdrawiam serdecznie
Ania KorszewskaDo projektu wykorzystałam:
http://www.stonogi.pl/pasta-brokatowa-daily-jaskrawa-srebrna-p-19695.htmlhttp://www.stonogi.pl/farba-akrylowa-daily-turkusowa-p-4625.htmlhttp://www.stonogi.pl/bitum-daily-p-13655.htmlhttp://www.stonogi.pl/szablony-c-63.htmlhttp://www.stonogi.pl/satynowa-pasta-strukturalna-daily-szary-agat-p-11349.htmlhttp://www.stonogi.pl/satynowa-pasta-strukturalna-daily-onyks-p-17262.htmlhttp://www.stonogi.pl/snieg-pascie-pasta-sniegowa-daily-p-19687.htmlhttp://www.stonogi.pl/choinka-duza-podstawce-p-11641.htmlhttp://www.stonogi.pl/satynowa-pasta-strukturalna-daily-malachit-p-11351.html11 komentarzy:

Dziękujemy za komentarz :)