wtorek, 25 sierpnia 2020

Komplet ślubny - pudełko i exploding box

 Witajcie!

Dzisiaj przychodzę do was z upominkowym kompletem ślubnym składającym się z pudełeczka na prezenty oraz exploding box'a :)


Herbaciarkę z sześcioma przegródkami przemalowałam delikatnie białą farbą akrylową jedną cieniutką warstwą, aby w pełni nie pokryła wizerunku drewna. Następnie całe pudełko zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz okleiłam papierami z pięknej nowej kolekcji Noce i dnie od Paper Heaven. 

 Kompozycję na pokrywie wykonałam łącząc ze sobą scrapbooking i decoupage. Na tekturowej rozetce nakleiłam drewniany dekor z przyklejonym papierem ryżowym, następnie stworzyłam kompozycję z kwiatów i dodałam trochę samoprzylepnych kryształków

W środku w każdej przegródce umieściłam serduszka z napisami opisującymi upominki, które potem znajdą się w środku. Napisy przeniosłam za pomocą medium do transferu.

Drugim elementem zestawu jest dosyć minimalistyczny exploding box. Ozdobiłam go papierami z tej samej kolekcji, aby zestaw był spójny. 

Na ściankach jak i na pokrywce jako dekorację użyłam tekturek utrzymanych w ślubnej i miłosnej tematyce, do tego nie mogło zabraknąć cytatów. Na środku box'a postawiłam ślubny torcik 3D. Górę i pięterka pokryłam pastą strukturalną imitującą krem, a ażurowe ścianki pokryłam mieszanką błyszczącego lakieru i złotego pigmentu. Na tort oraz ścianki przykleiłam trochę papierowych kwiatków i do tego perełki w płynie i samoprzylepne kryształki.


Mam nadzieję, że komplet się wam spodobał i może w jakiś sposób natchnął do wykonania samodzielnego prezentu dla jakiejś szczęśliwej pary młodej :)

Do wykonania projektu użyłam:


 

 Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękujemy za komentarz :)