piątek, 10 maja 2013

Czas na organizację!

Witajcie :)
Mam nadzieję, że po kilku dniach prezentowania możliwości farby tablicowej czujecie się już zainspirowani i niedługo stworzycie własne projekty :) Gorąco do tego zachęcam :)

Ja zrobiłam tablicę organizacyjną, która zawisła u mnie w kuchni :) Dawno o takiej marzyłam, bo ciągle zapominałam o jakichś zakupach (najczęściej o soli....), brakowało mi kalendarza pod ręką i karteczek na notatki :) Nie mówiąc o znikających zawsze w najmniej oczekiwanym momencie długopisach ;) Teraz mam wszystko w jednym miejscu :)

Bazą tablicy jest stara ramka i arkusz grubej tektury.

Górną część pomalowałam czarną farbą tablicową. W sklepie Stonogi.pl znajdziecie bogaty wybór przeróżnych kolorów. Farba jest bardzo wydajna, położyłam dwie warstwy, a w słoiczku niewiele ubyło ;) Pierwszą warstwę, gdy wyschła, przetarłam lekko drobnym papierem ściernym. Druga była już warstwą ostateczną.

Środkowa część to część czysto scrapowa :) Pobawiłam się tu maskami, tuszowaniem i stemplowaniem, są też oczywiście taśmy washi (uwielbiam), tekturki i chlapanie tuszem kreślarskim. Kalendarz zrobiłam sama w Wordzie i wydrukowałam ;) Kwiatki w większości są zrobione przeze mnie, a ich środki zdobią łososiowe pręciki.

Dolna część to podkładka korkowa przyklejona do tekturowej bazy, a obok - uszyta kieszonka na długopisy :)

Ze sklepu Stonogi.pl wykorzystałam:

tekst tekst tekst tekst
tekst tekst tekst tekst
tekst tekst tekst tekst
tekst tekst

Pozdrawiam serdecznie

4 komentarze:

  1. fantastyczna sprawa!!! śliczne wykonanie! marzy mi się taka tablica! SUPER!

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacyjna tablica:) Świetne wykonanie!

    OdpowiedzUsuń
  3. Pomysł świetny! I to wykonanie cudne :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)