poniedziałek, 6 maja 2013

podręczny zapiśnik kuchenny

Produktem miesiąca maja jest farba tablicowa, a dziś kolej na moją inspiracyjną pracę. Postanowiłam wykorzystać nieco już zużytą formę do ciasta, która moim zdaniem wspaniale się nadaje na podręczne kuchenne zapiski. Można sobie napisać kończące się produkty (żeby nie zapomnieć ich kupić przy najbliższej okazji), albo menu na dziś ;) Wybrałam farbę tablicową w tradycyjnym kolorze czarnym i takiego okrąglaczka mam do pokazania:


Wy natomiast nie musicie się do tradycyjnej czerni ograniczać, ponieważ w sklepie stonogi dostępne są farby tablicowe w wielu pięknych kolorach! aż chce się eksperymentować!


Tym postem chciałam się też z wami pożegnać, to moja ostatnia praca inspiracyjna dla stonogi.pl. Po dwóch latach członkostwa w DT muszę niestety zrezygnować :(  Powody są złożone i raczej osobiste, więc nie będę się w nie zagłębiać, chciałabym natomiast serdecznie podziękować Kasi za zaproszenie do DT -  to zawsze stanowiło dla mnie niesamowite wyróżnienie! No i oczywiście sklep stonogi.pl pozostanie niezmiennie moim ulubionym miejscem zakupowym!

pozdrawiam,
coco.nut

2 komentarze:

  1. Uwielbiam farbę tablicową. Jest świetna:) Pomysłów jest mnóstwo na jej wykorzystanie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Coco bardzo dziękuję za te wszystkie inspirujące posty i wspólnie spędzony czas na blogu !!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)