wtorek, 22 października 2013

Dziwolonk - męski scrap

Witam Was ponownie w ramach moich gościnnych występów w Stonogach ;)

Wiem, że wiele scraperek ma czasem problem z wykonaniem prac o bardziej męskim charakterze. Ja z kolei takie projekty bardzo lubię - niekiedy wystarczy zastosować nieco inne, ciemniejsze barwy, powstrzymać się od użycia kwiatków ;), a reszta sama jakoś wyjdzie.
Na dowód mam dla Was dzisiaj bardzo męskiego scrapa :)

Bardzo lubię to zdjęcie mojego męża z naszych oczepin - te wszystkie sylwetki facetów w białych koszulach w tle, nadają całości fajny męski klimat ;)
Jako bazy mojego layoutu użyłam czarnego papieru z fakturą kropek i "drewnianego" papieru Kaisercraft z kolekcji Base Coat, którą w całości polecam do męskich prac - z tymi papierami połowę problemu macie z głowy ;)
Brzegi mojego papieru potraktowałam dziurkaczami brzegowymi, nożyczkami ozdobnymi i narzędziem do postarzania papieru, a w powstałe przestrzenie między papierami powtykałam m.in. fragmenty papieru ze starej książki, z arkusza z nutami, tiul itp.


Tło postemplowałam stemplami Kaisercraft i pochlapałam rozwodnioną białą farbą akrylową, którą nabrałam na miękki pędzel i przesunęłam po nim palcami, tworząc w ten sposób skupiska małych kleksów.


Stworzyłam pod zdjęciem kilka warstw z papierów, którym w większości wytuszowałam brzegi ciemnymi tuszami Distress.
Moje "warstwowanie" uzupełniłam skrawkami paru koordynujących z całością papierowych taśm. Dodałam kilka metalowych elementów.
I gotowe! :)

Mam nadzieję, że Wam się podoba i że zmniejszyłam choć troszeczkę Wasz opór przed męskimi projektami ;)

A oto lista pozostałych użytych przeze mnie materiałów ze sklepiku Stonogi.pl:


Dziękuję, że zajrzeliście, a niedługo widzimy się przy okazji mojego ostatniego już gościnnego projektu.
Pozdrawiam!

3 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :)