czwartek, 14 kwietnia 2016

Czas na kwiaty

        Zegar ten malowałam, kiedy za oknem jeszcze nie było widać żadnych wiosennych kwiatów. Tęskniłam mocno za kolorem. Na szczęście bogata paleta farb Daily Art skutecznie leczyła mnie z depresji zimowej :)
I muszę się przyznać........jestem zakochana w farbach akrylowych Daily! Kilkadziesiąt kolorów do wyboru pobudza wyobraźnię i malarskie zmysły. Ale to nie wszystko! Te farby całkowicie rozpieściły moją leniwą naturę :P Jeżeli zamarzy mi się jakiś kolor farby to zawsze go znajdę w ofercie Daily Art.

Poszalałam więc malując kwiaty. Wymieszałam każdego koloru odrobinkę i tak powstał mój pierwszy wiosenny, kwiatowy motyw na zegarze.

Szczerze zachęcam do korzystania z takiego bogactwa kolorów :)
Pozdrawiam serdecznie 
Ania KorszewskaDo projektu użyłam:

http://www.stonogi.pl/farba-akrylowa-daily-czarna-p-4607.htmlhttp://www.stonogi.pl/farba-akrylowa-daily-bordo-p-4635.htmlhttp://www.stonogi.pl/farba-akrylowa-daily-pomaranczowa-p-4621.html
http://www.stonogi.pl/farba-akrylowa-daily-zolta-p-4628.htmlhttp://www.stonogi.pl/farba-akrylowa-daily-biala-p-4627.htmlhttp://www.stonogi.pl/farba-akrylowa-daily-limonka-p-12476.htmlhttp://www.stonogi.pl/podklad-bialy-daily-p-3138.htmlhttp://www.stonogi.pl/farba-akrylowa-daily-szkarlatna-p-12483.htmlhttp://www.stonogi.pl/farba-akrylowa-daily-purpurowa-p-4623.html

5 komentarzy:

Dziękujemy za komentarz :)